مقدمه و معرفی

 

با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شرایط این روزهای کشور عزیزمان ایران اسلامی  و گسترش ویروس کرونا در کشور و کل دنیا پیچیدگی­های خاصی به وجود آورده است و علی رغم تمام تمهیدات، مشکلات و تلفات زیادی را این ویروس منحوس موجب شده است. فرصت­هایی هم طبعاً فراهم شده است که با بکارگیری درست ظرفیت کشور می­توان این تهدیدها را به فرصت تبدیل نمود و بهره جست.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به عنوان مجری با پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و سازمان پدافند غیرعامل، در نظر دارد در شرایط کنونی که کشور و جهان درگیر شیوع و پاندمی کرونا است، با ایفای نقش ذاتی دانشگاه و بهره­گیری از ظرفیت متخصصین و صاحب­نظران در حوزه­های تخصصی مختلف، همایش ملی مجازی با عنوان "پاندومی کرونا و پدافند غیرعامل" را  از 11 الی 18 بهمن ماه 1399 برگزار نماید. شایان ذکر است این همایش با توجه به اهمیت موضوعی در تولید دانش، کسب تجربیات و مدیریت دانش، بسیار ضروری و تاثیرگذار خواهد بود. این همایش ذیل لایه سوم در 7 محور با عناوینِ مدیریت، اقتصاد، حقوق-روابط بین الملل، سلامت، رسانه، سبک زندگی و آموزش - پژوهش و فناوری طراحی شده است و به صورت سلسله نشست­های موضوعی ذیل این محورها در دهه فجر برگزار خواهد شد.

برگزاری نخستین پیش نشست مجازی پاندومی کرونا و پدافند غیر عامل

۱۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۴
برگزاری اولین پیش نشست با رویکرد تهدیدات از منظر حقوق بین الملل حقوق عمومی و حقوق جزا و روابط بین الملل مورخ ۲۱ آیان ۹۹ از ساعت ۹ الی ۱۲...